21 Oktyabr 2022 2840
TSMRI BIZNES-INKUBATORI XODIMLARI VA REZIDENTLARI O‘ZBEKISTON RESPUBLIKASI INNOVATSION RIVOJLANISH VAZIRLIGI TOMONIDAN TASHKIL ETILGAN INNOWEEK 2022DA ISHTIROK ETISHDI.
2022 yil 19-20 oktyabr kunlari TSMRI Biznes-inkubatori xodimlari va rezidentlari O‘zbekiston Respublikasi Innovatsion rivojlanish vazirligi tomonidan tashkil etilgan InnoWeek 2022 xalqaro innovatsion g‘oyalar haftaligida ishtirok etishdi.
Tadbir davomida TSMRI talabasi va Biznes-inkubator rezidenti Shohruxxon Umarov va uning “AvacadOs” loyiha jamoasi “NASA Space Apps Challenge” Hackathon yopilish marosimida ishtirok etib, hakaton g‘oliblari sifatida qimmatbaho sovg‘alar bilan taqdirlanishdi.

21 October 2022 2841
MDIS TASHKENT BUSINESS INCUBATION CENTRE STAFF AND RESIDENTS PARTICIPATED IN THE INTERNATIONAL WEEK.
On October 19-20, 2022, MDIS Tashkent Business Incubation Centre staff and residents participated in the International Week of Innovative Ideas InnoWeek 2022, organized by the Ministry of Innovative Development of the Republic of Uzbekistan.
During the event, MDIS Tashkent student and resident of Business Incubation Centre Shokhrukhkhon Umarov and his project team "AvacadOs" attended the «NASA Space Apps Challenge» Hackathon Closing Ceremony, where they were awarded with valuable prizes as the winners of the hackathon.