21 Oktyabr 2022 2840
TSMRI BIZNES-INKUBATORI XODIMLARI VA REZIDENTLARI O‘ZBEKISTON RESPUBLIKASI INNOVATSION RIVOJLANISH VAZIRLIGI TOMONIDAN TASHKIL ETILGAN INNOWEEK 2022DA ISHTIROK ETISHDI.
2022 yil 19-20 oktyabr kunlari TSMRI Biznes-inkubatori xodimlari va rezidentlari O‘zbekiston Respublikasi Innovatsion rivojlanish vazirligi tomonidan tashkil etilgan InnoWeek 2022 xalqaro innovatsion g‘oyalar haftaligida ishtirok etishdi.
Tadbir davomida TSMRI talabasi va Biznes-inkubator rezidenti Shohruxxon Umarov va uning “AvacadOs” loyiha jamoasi “NASA Space Apps Challenge” Hackathon yopilish marosimida ishtirok etib, hakaton g‘oliblari sifatida qimmatbaho sovg‘alar bilan taqdirlanishdi.

21 Октября 2022 2839
СОТРУДНИКИ И РЕЗИДЕНТЫ БИЗНЕС ИНКУБАТОРА СИРМТ ПРИНЯЛИ УЧАСТИЕ В МЕЖДУНАРОДНОЙ НЕДЕЛЕ ИННОВАЦИОННЫХ ИДЕЙ INNOWEEK 2022.
19-20 октября 2022 года, сотрудники и резиденты Бизнес Инкубатора СИРМТ приняли участие в Международной неделе инновационных идей InnoWeek 2022, организованной Министерством инновационного развития Республики Узбекистан.
В рамках мероприятия студент СИРМТ и резидент Бизнес Инкубатора, Шохруххон Умаров и его стартап команда «AvacadOs» приняли участие в церемонии закрытия хакатона «NASA Space Apps Challenge», где они, как победители хакатона, были награждены ценными призами за первое место.