21 Sentyabr 2022 2944
TSMRI BIZNES INKUBATORI O‘ZBEKISTON YOSHLAR TADBIRKORLIGINI QO‘LLAB-QUVVATLASH MARKAZI DIREKTORI ORIAN-MEHROJ RASHIDOV BILAN ONLAYN SUHBATNI TASHKIL ETDI.
2022-yil 20-sentabr kuni TSMRI Biznes inkubatori O‘zbekiston yoshlar tadbirkorligini qo‘llab-quvvatlash markazi va “Yosh Tadbirkor” universiteti direktori, Unicorns Venture Fund va Startup Accelerator direktori hamda O‘zbekiston Street Workout federatsiyasi vitse-prezidenti janob Orian-Mehroj Rashidov bilan onlayn mehmon suhbatini tashkil etildi.
Qizg’in ruhda o’tgan muhokamalar davomida janob Orian-Mehroj Rashidov startaplarni yaratish va boshqarish, shuningdek, samarali startaplar jamoasini yaratish bo‘yicha o‘z tushunchalari va tajribasi bilan o‘rtoqlashdi.
TSMRI Biznes inkubatori janob Orian-Mehroj Rashidovga yorqin taqdimoti uchun o'z minnatdorchiligini bildiradi.

БИЗНЕС ИНКУБАТОР СИРМТ ПРОВЕЛ ГОСТЕВУЮ ОНЛАЙН-ЛЕКЦИЮ.
20 сентября 2022 года Бизнес Инкубатор СИРМТ провел гостевую онлайн-лекцию с приглашенным экспертом в области предпринимательства и стартапов - Ориан-Мехроч Рашидовым, который является директором Центра поддержки молодежного предпринимательства Узбекистана, директором Университета "Yosh Tadbirkor", директором венчурного фонда и стартап акселератора Unicorns и Вице-президентом Федерации "Street Workout" Узбекистана.
В ходе динамичной дискуссии, эксперт поделился своими знаниями и опытом в области создания и управления стартапами, а также эффективной работой стартап-команды в ходе управления проектом.
Бизнес Инкубатор СИРМТ выражает благодарность Ориан-Мехроч Рашидову за его интересное выступление на сегодняшнем мероприятии