EDUON PLATFORM ASOSCHISI ULUG`BEK RAHMONBERDIYEV TSMRI MEHMONI BO`LDI.
2023-yil 5-dekabrda EduOn platformasi asoschisi va bosh direktori hamda "MFaktor" loyihasining hurmatli ishtirokchisi Ulug'bek Rahmonberdiyev TSMRI talabalari bilan muvaffaqiyatli startap loyihalari sirlari haqida professional suhbat o'tkazdi. "EduOn" Mfaktor biznes maktabining bir qismi hisoblanadi.
Tadbir davomida Ulug'bek Rahmonberdiyev talabalar bilan o'zining turli loyihalari va startaplarni boshqarish va yaratish jarayonida o'rgangan sirlari bo'yicha o'z hayotiy tajribalari bilan o'rtoqlashdilar. Talabalar Ulug'bek Rahmonberdiyev bilan samimiy muloqot qilishdi va tadbir yakunida barcha ishtirokchilar EduOn platformasidan esdalik sovg'alar bilan taqdirlandilar.
Shuningdek, talabalar "EduOn" onlayn o'quv platformasida mavjud bo'sh ish o'rinlariga da'vogarlik qilish imkoniyatiga ega bo'lishdi. TSMRI jamoasi mazmunli suhbat uchun Ulug'bek Rahmonberdiyevga samimiy minnatdorchilik bildiradi.

7 December 2023 3646
On December 05, 2023, the Founder and CEO of the EduOn platform and a respected member of the “MFaktor” project, Mr. Ulug’bek Rakhmonberdiyev, held a Professional Talk on the secrets of successful startup projects. EduOn is considered to be part of the MFaktor Business School in Uzbekistan.
During the event, Mr. Rakhmonberdiyev presented his personal life experience with the processes in building numerous businesses and the secrets he acquired while managing companies.
Students had a warm conversation with Mr. Rakhmonberdiyev, and at the end of the event, all participants were awarded gifts from the EduOn platform. Also, students had the opportunity to apply for the available vacancies on the "EduOn" online learning platform.
MDIS Tashkent team expresses its sincere gratitude to Ulug’bek Rakhmonberdiyev for the informative session and is looking forward to future cooperation.