2022-YIL 23-24-MAY KUNLARI TSMRI 2021-YILGI BITIRUVCHILARGA DIPLOM TOPSHIRISH MAROSIMI BO‘LIB O‘TDI.
2022-yil 23-24-may kunlari TSMRI 2021-yilgi bitiruvchilarga diplom topshirish marosimi bo‘lib o‘tdi.
2021-yil klassi bank va moliya, biznes va marketing, biznes boshqaruvi, biznesda kompyuter texnologiyalari, sanoat menejmenti, buxgalteriya hisobi va moliya, moliya, investitsiyalar va risklar, biznes va iqtisod kabi yo‘nalishlar bo‘yicha bakalavr darajasini olgan bitiruvchilarning 11-kohortasidir. , Biznes va moliyaviy menejment, Xalqaro mehmondo'stlik va turizmda menejment va moda mahsuloti va reklamasi.
25 nafar bitiruvchiga moliya, marketing, HRM, turizm va mehmondo‘stlik va ta’minot zanjiri boshqaruvi bo‘yicha Biznes boshqaruvi magistri (MBA) darajasi berildi.
Bitiruv marosimining 2020 yilgi shiori “O‘z qobiliyatingizga hech qachon shubha qilmang! O‘zingizga ishoning!” bo‘lib, bu institut bitiruvchilarining xohish-istaklarini eng yaxshi aks ettiradi. Institut 2007-yilda tashkil etilganidan buyon turizm va mehmondo‘stlik, bank ishi va moliya, buxgalteriya hisobi, biznes va marketing, sanoat menejmenti, biznes va korxonalarni boshqarish, buxgalteriya hisobi va moliya yo‘nalishlari bo‘yicha 4500 dan ortiq mutaxassislar tayyorladi. Shuningdek, institut ta’minot zanjiri boshqaruvi, turizm va mehmondo‘stlikni boshqarish, biznes va moliya, biznes va marketing kabi yo‘nalishlarda MBA dasturlarini faol rivojlantirmoqda.

23-24 МАЯ 2022 ГОДА В СИРМТ ПРОШЕЛ ВЫПУСК ВЫПУСКНИКОВ 2021 ГОДА.
Выпуск 2021 года – 11-й выпуск выпускников, получивших степень бакалавра по направлениям «Банковское дело и финансы», «Бизнес и маркетинг», «Управление бизнесом», «Компьютерные технологии в бизнесе», «Промышленный менеджмент», «Бухгалтерский учет и финансы», «Финансы, инвестиции и риски», «Бизнес и экономика». , Управление бизнесом и финансами, Управление в сфере международного гостеприимства и туризма, Модные продукты и продвижение.
Степень магистра делового администрирования (MBA) в области финансов, маркетинга, управления персоналом, туризма и гостиничного бизнеса и управления цепями поставок была присуждена 25 выпускникам.
Девиз Церемонии вручения дипломов 2020: «Никогда не сомневайся в своих силах! Верь в себя!», который наилучшим образом отражает пожелания выпускников института. С момента своего создания в 2007 году институт подготовил более 4500 специалистов в области туризма и гостеприимства, банковского дела и финансов, бухгалтерского учета, бизнеса и маркетинга, производственного менеджмента, управления бизнесом и предприятием, бухгалтерского учета и финансов. Также институт активно развивает программы МВА по таким направлениям, как управление цепями поставок, управление туризмом и гостиничным бизнесом, бизнес и финансы, бизнес и маркетинг.
Согласно статистике, более 90 процентов выпускников успешно работают в коммерческих банках, государственных и частных организациях, а также в международных компаниях, работающих как на местном, так и на глобальном уровне.