HASAN MAMASAIDOV BILAN "BIZNES-MUVAFFAQIYAT OMILLARI" MAVZUSIDA DAVRA SUHBATI BO`IB O`TDI.
Hasan Mamasaidov bilan "Biznes-muvaffaqiyat omillari" mavzusida davra suhbati Joriy yilning 1-dekabr kuni Toshkentdagi Singapur menejmentni rivojlantirish institutida "MFactor" loyihasi, "Office Market" hamda "Dekos" kompaniyalari asoschisi Hasan Mamasaidov bilan talabalar o’rtasida davra suhbati bo’lib o’tdi.
Uchrashuv davomida H.Mamasaidov  biznesda muvaffaqiyat omillari mavzusida o’z tajribasi bilan bo’lishdi. Tadbirda qatnashgan TSMRI talabalari o’zlarini qiziqtirgan savollar bilan uchrashuv mehmoniga yuzlanishdi hamda biznesda muhim bo’ladigan omillar haqida bilim va ko’nikmalarini orttirdilar.
Ta’kidlash joizki, uchrashuv mehmoni TSMRI talabalari salohiyatini yuqori baholab, institut dasturi biznesni rivojlantirish yo’lida chambarchas bog’liq ekanligini va bundan unumli foydalanib kelgusida yirik biznes loyihalarni amalga oshirishda ko’makchi vazifasini bajarishi mumkinligini qayd etdi.

6 December 2023 2197
Friday Talk with Mr. Khasan Mamasaidov on "Factors of Business Success" On December 1, 2023, the founder of the "MFactor" project, "Office Market," and "Dekos" companies, Mr. Khasan Mamasaidov, held a guest talk with MDIS Tashkent students.
During the meeting, the distinguished guest discussed the critical success aspects of business, and MDIS Tashkent students had an opportunity to learn about the key elements of business and ask questions they were interested in.
It is noteworthy that the guest shared his positive assessment of MDIS Tashkent students' potential and mentioned how the institute's programmes are strongly tied to business growth and how the knowledge acquired may be applied to the advancement of massive commercial initiatives.